user_mobilelogo

Classificació i resultats Categoria Sub8 "X Campionat Juvenil Montgrí 2016"

Valorar aquest article
(0 vots)

Classificació i resultats Categoria Sub8 - X Torneig Montgrí

En el chess-results es pot consultar tots els detalls del torneig.

Classificació

Ordre
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Nom
Garcia Encinas Nil
Ortiz Padro Pol
Crespo Romero Lluc
Vilà i Bagué Arnau
Clotet Mas Dan
Jacomet Rodriguez Josep María
Toquero Gracia Laura
Muntal Corrales Arnau
Campos Hernández Guillem
Pallares Mayoral Oriol
Vives Pararols Arnau
Compte Augé Lluís
Serrano Cerdà Javier
Jurca Szabo Marc
Pastor Rico Nerea
Caldas Ferres Oriol
Serra Cruz Oriol
Cusí Guillaumes Aleix
Costa Dangla Pere
Pueyo Amorós Ares
Ferrer Tardío Mar
Bañeras González Joel
Blasi Cornellà Aleix
Gassiot Laya Xavier
Bonet Burgas Arnau
Jurca Szabo Gerard
Torro Palet Eudald
Vilà Butt Otis
Roig Parals Martí
Marin Burria Diego
Roig Dueñas Andreu
Subiros Martínez Oriol
Rovira Polido Ferran
Villegas Soria Bruno
Elo
1778
1363
1652
1647
1677
1598
1652
1342
1720
1354
1281
1597
1317
1270
1285
1607
1335
1289
1332
1638
1000
1337
1313
1288
1000
1210
1262
1262
1000
1000
1678
1220
1294
1000
Club/Ciutat
C.E Ripollet
C.E Tres Peons
C.E Figueres
C.E Montgrí
Joviat Fundació
C.E Santa Eugènia
C.E Llinars
C.E Cerdanyola Del Vallés
C.E Alt Empordà-Peralada
C.E Gerunda
C.E Alt Empordà-Peralada
C.E Figueres
C.E Gerunda
C.E Platja D'aro
C.E Figueres
C.E Alt Empordà-Peralada
C.E Mongri
C.E Alt Empordà-Peralada
C.E Gerunda
C.E Sant Boi
Escola Pi Verd
C.E Montgrí
C.E Figueres
C.E Santa Eugènia
Escola Sant Gabriel
C.E Platja D'aro
C.E Montgrí
C.E Montgrí
Escola Quermany
Escola Josep Pallach
C.E Santa Eugènia
C.E Alt Empordà-Peralada
C.E Montgrí
Escola Sant Gabriel
Pts.
5
5
5
5
4,5
4
4
4
4
4
4
4
3,5
3
3
3
3
3
3
3
3
3
2,5
2,5
2
2
2
2
2
2
2
1
1
1
Des1
23
22,5
19
18
20
22,5
20,5
20,5
19,5
19,5
18
17
21,5
21
20,5
20,5
20
19
19
18,5
16
16
18
14
16,5
16
14,5
14,5
13,5
12
10,5
17,5
16,5
16
Des2
15,5
15,5
12,5
13
12,5
15
13
13
13,5
12,5
12,5
11,5
14,5
14
15
14
13,5
12
12
13
11
10,5
12
8,5
11
10
10,5
8,5
9,5
7,5
7
10,5
10,5
10,5
Des3
18
17,5
16
15
13,5
13,5
12,5
12
11
10,5
11
7
12,25
9
7,5
7,5
7,5
7
6
7
5,5
4
4
3,5
4
4,5
3
3
2,5
2
1,5
2
2
0,5

 

Resultats de les 6 rondes:

Ronda 1

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Nom
Garcia Encinas Nil
Rovira Polido Ferran
Roig Dueñas Andreu
Gassiot Laya Xavier
Crespo Romero Lluc
Vives Pararols Arnau
Vilà i Bagué Arnau
Torro Palet Eudald
Caldas Ferres Oriol
Subiros Martínez Oriol
Ortiz Padro Pol
Bonet Burgas Arnau
Muntal Corrales Arnau
Marin Burria Diego
Costa Dangla Pere
Villegas Soria Bruno
Jacomet Rodriguez Josep María
Serra Cruz Oriol
Serrano Cerdà Javier
Pts.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Resultat
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1
1
1
1
Pts.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
 
 
 
 
Nom
Blasi Cornellà Aleix
Campos Hernández Guillem
Cusí Guillaumes Aleix
Clotet Mas Dan
Pastor Rico Nerea
Toquero Gracia Laura
Jurca Szabo Marc
Pueyo Amorós Ares
Vilà Butt Otis
Compte Augé Lluís
Jurca Szabo Gerard
Pallares Mayoral Oriol
Ferrer Tardío Mar
Bañeras González Joel
Roig Parals Martí
bye
Sense emparellar
Sense emparellar
Sense emparellar

 

Ronda 2

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Nom
Pallares Mayoral Oriol
Campos Hernández Guillem
Clotet Mas Dan
Toquero Gracia Laura
Pueyo Amorós Ares
Bañeras González Joel
Cusí Guillaumes Aleix
Compte Augé Lluís
Pastor Rico Nerea
Jurca Szabo Marc
Vilà Butt Otis
Subiros Martínez Oriol
Blasi Cornellà Aleix
Jurca Szabo Gerard
Ferrer Tardío Mar
Marin Burria Diego
Roig Parals Martí
Pts.
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Resultat
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
0 - 1
½ - ½
0 - 1
1 - 0
0 - 1
0 - 1
Pts.
1
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Nom
Garcia Encinas Nil
Muntal Corrales Arnau
Serra Cruz Oriol
Costa Dangla Pere
Serrano Cerdà Javier
Caldas Ferres Oriol
Jacomet Rodriguez Josep María
Villegas Soria Bruno
Ortiz Padro Pol
Roig Dueñas Andreu
Crespo Romero Lluc
Vilà i Bagué Arnau
Bonet Burgas Arnau
Rovira Polido Ferran
Gassiot Laya Xavier
Vives Pararols Arnau
Torro Palet Eudald

 

Ronda 3

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Nom
Garcia Encinas Nil
Jacomet Rodriguez Josep María
Ortiz Padro Pol
Serrano Cerdà Javier
Caldas Ferres Oriol
Crespo Romero Lluc
Vilà i Bagué Arnau
Rovira Polido Ferran
Vives Pararols Arnau
Muntal Corrales Arnau
Villegas Soria Bruno
Serra Cruz Oriol
Torro Palet Eudald
Bonet Burgas Arnau
Roig Dueñas Andreu
Gassiot Laya Xavier
Roig Parals Martí
Pts.
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
½
0
0
0
Resultat
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
Pts.
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
½
0
0
0
0
Nom
Compte Augé Lluís
Campos Hernández Guillem
Clotet Mas Dan
Toquero Gracia Laura
Jurca Szabo Marc
Costa Dangla Pere
Cusí Guillaumes Aleix
Pueyo Amorós Ares
Pallares Mayoral Oriol
Pastor Rico Nerea
Bañeras González Joel
Ferrer Tardío Mar
Blasi Cornellà Aleix
Vilà Butt Otis
Jurca Szabo Gerard
Marin Burria Diego
Subiros Martínez Oriol

 

Ronda 4

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Nom
Jacomet Rodriguez Josep María
Ortiz Padro Pol
Campos Hernández Guillem
Clotet Mas Dan
Jurca Szabo Marc
Toquero Gracia Laura
Compte Augé Lluís
Pueyo Amorós Ares
Bañeras González Joel
Blasi Cornellà Aleix
Costa Dangla Pere
Ferrer Tardío Mar
Cusí Guillaumes Aleix
Jurca Szabo Gerard
Pastor Rico Nerea
Subiros Martínez Oriol
Vilà Butt Otis
Pts.
3
3
2
2
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
0
0
Resultat
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
Pts.
3
3
3
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
0
0
Nom
Garcia Encinas Nil
Caldas Ferres Oriol
Serrano Cerdà Javier
Muntal Corrales Arnau
Crespo Romero Lluc
Serra Cruz Oriol
Vilà i Bagué Arnau
Vives Pararols Arnau
Bonet Burgas Arnau
Pallares Mayoral Oriol
Torro Palet Eudald
Rovira Polido Ferran
Roig Parals Martí
Gassiot Laya Xavier
Villegas Soria Bruno
Roig Dueñas Andreu
Marin Burria Diego

 

Ronda 5

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Nom
Garcia Encinas Nil
Pueyo Amorós Ares
Serrano Cerdà Javier
Crespo Romero Lluc
Caldas Ferres Oriol
Vilà i Bagué Arnau
Pastor Rico Nerea
Pallares Mayoral Oriol
Muntal Corrales Arnau
Serra Cruz Oriol
Vives Pararols Arnau
Rovira Polido Ferran
Bonet Burgas Arnau
Torro Palet Eudald
Roig Parals Martí
Villegas Soria Bruno
Marin Burria Diego
Cusí Guillaumes Aleix
Pts.
4
3
3
3
3
3
2
2
2
2
2
1
1
1
1
0
2
Resultat
0 - 1
0 - 1
½ - ½
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
½ - ½
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1
1
Pts.
4
3
3
3
3
3
2
2
2
2
2
1
1
1
0
 
 
Nom
Ortiz Padro Pol
Campos Hernández Guillem
Clotet Mas Dan
Jacomet Rodriguez Josep María
Toquero Gracia Laura
Bañeras González Joel
Compte Augé Lluís
Ferrer Tardío Mar
Jurca Szabo Marc
Jurca Szabo Gerard
Costa Dangla Pere
Blasi Cornellà Aleix
Gassiot Laya Xavier
Subiros Martínez Oriol
Vilà Butt Otis
Roig Dueñas Andreu
bye
Sense emparellar

 

Ronda 6

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Nom
Ortiz Padro Pol
Toquero Gracia Laura
Campos Hernández Guillem
Clotet Mas Dan
Jacomet Rodriguez Josep María
Pallares Mayoral Oriol
Compte Augé Lluís
Bañeras González Joel
Blasi Cornellà Aleix
Costa Dangla Pere
Jurca Szabo Gerard
Jurca Szabo Marc
Ferrer Tardío Mar
Gassiot Laya Xavier
Roig Dueñas Andreu
Marin Burria Diego
Vilà Butt Otis
Cusí Guillaumes Aleix
Pts.
5
4
4
3
3
3
3
2
2
2
2
1
1
1
3
Resultat
0 - 1
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1
0
Pts.
4
4
4
3
3
3
3
3
2
2
2
2
1
1
1
 
 
Nom
Crespo Romero Lluc
Garcia Encinas Nil
Vilà i Bagué Arnau
Pueyo Amorós Ares
Serrano Cerdà Javier
Caldas Ferres Oriol
Serra Cruz Oriol
Muntal Corrales Arnau
Vives Pararols Arnau
Bonet Burgas Arnau
Pastor Rico Nerea
Roig Parals Martí
Torro Palet Eudald
Subiros Martínez Oriol
Rovira Polido Ferran
Villegas Soria Bruno
bye
Sense emparellar
Llegir 1259 vegades