user_mobilelogo

Resultats Grup B "Juvenil Montgrí 2014"

Valorar aquest article
(0 vots)

Resultats Grup B del "VIII Campionat Juvenil Montgrí 2014"

Veure la classificació final i els premiats aquí.

 

Ronda 1

 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Nom
Bonet Joel
Costa Aleix
Danés Genís
Mera Joan
Mera Ot
Gusó Arnau
Perez Jon
Agell Joel
Roig Alex
Biegas Fermin
Verdaguer Ricard
Ribas Genís
Biegas Bruno
Pts
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Res.
0  -  1
1  -  0
0  -  1
1  -  0
0  -  1
1  -  0
0  -  1
1  -  0
0  -  1
1  -  0
0  -  1
1  -  0
0  -  1
Pts
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nom
García Nicolás
Colom Carles
Danés Roger
Juanola Anna
Lloret París
Miàs Joel
Sobirà Caïm
Ribas Gerard
Bellido Paula
Sarquella Gerard
Las Heras Jan
Vilà Arnau
Font Ferran

Ronda 2

 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Nom
García Nicolás
Sobirà Caïm
Danés Roger
Bellido Paula
Lloret París
Font Ferran
Las Heras Jan
Colom Carles
Ribas Gerard
Juanola Anna
Sarquella Gerard
Miàs Joel
Vilà Arnau
Pts
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
Res.
1  -  0
0  -  1
1  -  0
0  -  1
1  -  0
1  -  0
0  -  1
1  -  0
0  -  1
½  -  ½
1  -  0
1  -  0
0  -  1
Pts
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Nom
Agell Joel
Costa Aleix
Biegas Fermin
Mera Joan
Ribas Genís
Gusó Arnau
Bonet Joel
Roig Alex
Danés Genís
Verdaguer Ricard
Mera Ot
Biegas Bruno
Perez Jon

Ronda 3

 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Nom
Mera Joan
Costa Aleix
Font Ferran
Gusó Arnau
Danés Genís
Agell Joel
Perez Jon
Biegas Fermin
Bonet Joel
Ribas Genís
Verdaguer Ricard
Biegas Bruno
Roig Alex
Pts
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
½
0
0
Res.
0  -  1
1  -  0
0  -  1
0  -  1
½  -  ½
½  -  ½
0  -  1
0  -  1
1  -  0
0  -  1
1  -  0
0  -  1
1  -  0
Pts
2
2
2
1
1
1
1
1
1
½
0
0
0
Nom
García Nicolás
Lloret París
Danés Roger
Colom Carles
Sobirà Caïm
Miàs Joel
Bellido Paula
Las Heras Jan
Sarquella Gerard
Juanola Anna
Mera Ot
Ribas Gerard
Vilà Arnau

Ronda 4

 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Nom
García Nicolás
Danés Roger
Lloret París
Bellido Paula
Colom Carles
Sobirà Caïm
Juanola Anna
Miàs Joel
Ribas Gerard
Ribas Genís
Sarquella Gerard
Mera Ot
Vilà Arnau
Pts
3
3
2
2
2
1
1
1
0
0
Res.
0  -  1
1  -  0
½  -  ½
0  -  1
0  -  1
1  -  0
0  -  1
0  -  1
0  -  1
0  -  1
½  -  ½
0  -  1
0  -  1
Pts
3
2
2
2
2
1
1
1
1
0
Nom
Costa Aleix
Mera Joan
Font Ferran
Las Heras Jan
Bonet Joel
Verdaguer Ricard
Agell Joel
Danés Genís
Gusó Arnau
Biegas Fermin
Perez Jon
Roig Alex
Biegas Bruno

Ronda 5

 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Nom
Costa Aleix
Las Heras Jan
Bonet Joel
Font Ferran
Agell Joel
Mera Joan
Gusó Arnau
Biegas Fermin
Perez Jon
Verdaguer Ricard
Ribas Gerard
Biegas Bruno
Mera Ot
Pts
4
3
3
2
2
2
1
1
0
Res.
0  -  1
0  -  1
0  -  1
0  -  1
0  -  1
1  -  0
1  -  0
½  -  ½
0  -  1
1  -  0
1  -  0
0  -  1
1  -  0
Pts
4
3
2
2
2
1
0
Nom
Danés Roger
García Nicolás
Lloret París
Sobirà Caïm
Danés Genís
Colom Carles
Roig Alex
Bellido Paula
Juanola Anna
Miàs Joel
Sarquella Gerard
Ribas Genís
Vilà Arnau
Llegir 1530 vegades