user_mobilelogo

Sant Gabriel (1r i 2n curs 2015)

Valorar aquest article
(0 vots)

Classificació

Rank
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Nom
Arnau Vilà
Genís Ribas
Martí Coll
Joan Rubau
Joel Nicolau
Alex Asín
David Benítez
Arturo Herreros
Adrià Cuyàs
Mirèria Sarquella
Emília Bagué
Pts
10
7
7
6
3
2
1
Sonen
37,00
20,00
17,00
18,50
8,50
7,25
5,00
7,25
2,50
5,50
2,50

Tots els participants fan primer de primària, llevat d'en Martí Coll i en David Benítez que fan segon.

 

Emparellaments i resultats

Ronda 1

Nom
Genís Ribas
Adrià Cuyàs
Joel Nicolau
Alex Asín
Martí Coll
Arnau Vilà
Res.
 -
1 - 0
1 - %
0 - 1
1 - %
 
Nom
David Benítez
Emília Bagué
Mirèria Sarquella
Joan Rubau
Arturo Herreros
Descans

Ronda 2

Nom
Joan Rubau
Mirèria Sarquella
Emília Bagué
David Benítez
Arnau Vilà
Arturo Herreros
Res.
1 - 0
% - 1
0 - 1
 -
1 - 0
 
Nom
Martí Coll
Alex Asín
Joel Nicolau
Adrià Cuyàs
Genís Ribas
Descans

Ronda 3

Nom
Adrià Cuyàs
Joel Nicolau
Alex Asín
Martí Coll
Arturo Herreros
Genís Ribas
Res.
0 - 1
1 - 0
1 - %
1 - 0
% - 1
 
Nom
Arnau Vilà
David Benítez
Emília Bagué
Mirèria Sarquella
Joan Rubau
Descans

Ronda 4

Nom
Mirèria Sarquella
Emília Bagué
David Benítez
Arnau Vilà
Genís Ribas
Joan Rubau
Res.
1 - %
% - 1
 -
1 - 0
1 - 0
 
Nom
Arturo Herreros
Martí Coll
Alex Asín
Joel Nicolau
Adrià Cuyàs
Descans

Ronda 5

Nom
Joel Nicolau
Alex Asín
Martí Coll
Arturo Herreros
Joan Rubau
Adrià Cuyàs
Res.
0 - 1
0 - 1
1 - 0
% - 1
½ - ½
 
Nom
Genís Ribas
Arnau Vilà
David Benítez
Emília Bagué
Mirèria Sarquella
Descans

Ronda 6

Nom
Emília Bagué
David Benítez
Arnau Vilà
Genís Ribas
Adrià Cuyàs
Mirèria Sarquella
Res.
0 - 1
1 - %
1 - 0
1 - 0
 -
 
Nom
Joan Rubau
Arturo Herreros
Martí Coll
Alex Asín
Joel Nicolau
Descans

Ronda 7

Nom
Alex Asín
Martí Coll
Arturo Herreros
Joan Rubau
Mirèria Sarquella
Joel Nicolau
Res.
-
-
% - 1
 -
% - %
 
Nom
Adrià Cuyàs
Genís Ribas
Arnau Vilà
David Benítez
Emília Bagué
Descans

Ronda 8

Nom
David Benítez
Arnau Vilà
Genís Ribas
Adrià Cuyàs
Joel Nicolau
Emília Bagué
Res.
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
 
Nom
Mirèria Sarquella
Joan Rubau
Arturo Herreros
Martí Coll
Alex Asín
Descans

Ronda 9

Nom
Martí Coll
Arturo Herreros
Joan Rubau
Mirèria Sarquella
Emília Bagué
Alex Asín
Res.
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0 - 1
 
Nom
Joel Nicolau
Adrià Cuyàs
Genís Ribas
Arnau Vilà
David Benítez
Descans

Ronda 10

Nom
Arnau Vilà
Genís Ribas
Adrià Cuyàs
Joel Nicolau
Alex Asín
David Benítez
Res.
1 - 0
1 - %
0 - 1
0 - 1
0 - 1
 
Nom
Emília Bagué
Mirèria Sarquella
Joan Rubau
Arturo Herreros
Martí Coll
Descans

Ronda 11

Nom
Arturo Herreros
Joan Rubau
Mirèria Sarquella
Emília Bagué
David Benítez
Martí Coll
Res.
½ - ½
½ - ½
% - 1
% - 1
0 - 1
 
Nom
Alex Asín
Joel Nicolau
Adrià Cuyàs
Genís Ribas
Arnau Vilà
Descans
Llegir 2449 vegades
Més en aquesta categoria: Sant Jordi Desvalls (2r i 3r curs 2015) »